Përmbledhje & Profili i Kompanisë

HUIZHOU XINDINGLI PACK CO, LTD

Përshtatni paketimin tuaj fleksibël

Kush jemi ne?

DINGLI PACK udhëhiqet nga inovacioni dheimagjinatës.Karakteristikat dhe teknologjitë unike të integruara në produktet tona superiore të paketimit fleksibël, duke përfshirë filmin,çantat dhe çantat, na kanë përcaktuar si lider në industrinë e paketimit.Mendimi fitues i çmimeve.Aftësitë globale.

Zgjidhje inovative, por intuitive, paketimi.Gjithçka po ndodh në DINGLI PACK.

Sot, DINGLI PACK është një pionier në fushën e qeseve të paketimit fleksibël.Kompania është e specializuar në shumë lloje çantash dheqese të tilla si thasë në këmbë, thasë kafeje me valvul, çanta me fund të sheshtë, thasë me vakum, thasë me grykë, rrotulla të printuaramëngë të ngushta për shishe, zinxhirë plastikë dhe lugë.Kompania është zhvilluar me shpejtësi për t'u bërë lider në botënë lidhje me çantat e gatshme me diversitet të paparë madhësish dhe bashkë

Pse na zgjodhet ne?

1. Mbi 16 vjet përvojë në prodhimin e produkteve të paketimit.Përdorimi i sistemit të servo motorëve të teknologjisë së lartë.Arriti certifikimin CE, SGS, GMP, COC, ITS etj.

2. Ekipi profesional i shërbimit OEM, duke ofruar dizajn pa pagesë të paketës së produktit, një shumëllojshmëri shërbimesh të personalizimit dhe sugjerimit të materialeve të paketave.Duke pasur paketim të personalizuar prej 1000+ markash në shumë vende dhe zona.

3. 7 ditë*24 orë Hot-line & Email Service.Dhe kërkesa juaj do të përgjigjet brenda 24 orëve.

4. Shërbimet pas shitjes me gjithë zemër, duke përfshirë asnjë garanci transporti të prishur, ndjekjen e reagimeve të klientëve, problemet me përpunimin e shpejtë, etj.

Na shikoni në veprim!

DINGLI PACK ndodhet në Junyuan IndustriPark, rrethi Huiyang i qytetit Huizhou në Kinë, i cili është i mbyllur për portin Yantian dhe portin Shekou.Dhe gjithashtu me të avancuarapajisje, mbi 800 punëtorë të kualifikuar dhe zona e fabrikës rreth 2000 metër katror.Inovacioni është në qendër të biznesit tonëPavarësisht se cilat janë kërkesat tuaja për paketim, paketa e lartë do të dorëzohet në kohë, me buxhet dhe saktësisht sipas specifikave.

Na shikoni në veprim!

Në fabrikën DINGLI, dizajni mund të ndryshohet sipas kërkesave të klientit, cilësia është konsistente.Ne ofrojmë një spektër të plotë të zgjidhjeve të kutive të paketimit nga kuti dhuratash me porosi, kuti letre dhe kuti kartoni.Me porosi është emri i avantazheve tona dhe çdo produkt mund të personalizohet plotësisht me shumë materiale kuti të ngurtë me porosi për të zgjedhur.Ne gjithashtu ofrojmë shërbim me një ndalesë nga dizajnimi, printimi, përpunimi i artizanatit, paketimi, deri te shërbimi logjistik!.

Ekipi ynë

Kampania jonë ka fabrikën e degës. që mbulon një sipërfaqe prej 12,000 metrash katrorë, me 185 punëtorë të kualifikuar, pajisje dixhitale para shtypjes, pajisje automatike për post-shtypje e kështu me radhë, kompania jonë është e pajisur mirë..

Përveç kësaj, ne kaluam certifikimin ISO9001: 2008.Ne i sigurojmë klientët tanë për produkte me cilësi të lartë me çmime konkurruese.Certifikimi FSC dhe BSCI janë gjithashtu nderimet tona.

Si një fabrikë e përgjegjshme dhe e besueshme, duke u kujdesur për integritetin, me një sistem të mirë-vendosur të menaxhimit të cilësisë dhe një sistem prodhimi miqësor ndaj mjedisit, ka marrë respekt dhe besim nga klientët.

Bëhuni një printer, jini një ekspert.Fabrika jonë është e pajisur me makina ROLAND me nëntë ngjyra, makina printimi UV, makina automatike prerëse, makineri letre palosëse të plotfuqishme dhe makina automatike ngjitëse.Për më tepër, përmirësimi i vazhdueshëm i menaxhimit shkencor dhe përmirësimi i procedurave të kontrollit të cilësisë na kanë mundësuar që të maksimizojmë në mënyrë efektive vlerat e klientëve duke përmbushur specifikimet e tyre në mënyrë pozitive.

Për shkak të produkteve tona me cilësi të lartë dhe shërbimit të jashtëzakonshëm ndaj klientit, ne kemi fituar një rrjet global shitjesh duke arritur në Evropë, Amerikë, Australi, Afrikë, Japoni dhe Lindjen e Mesme.Sipas një sistemi të modernizuar të menaxhimit, ajo që ne u ofrojmë klientëve nuk janë vetëm produkte me cilësi të lartë, por edhe shërbime të besueshme.

Për më shumë informacion rreth produkteve të printimit dhe paketimit, pls mos hezitoni të na kontaktoni.Duke përmbushur nevojat e klientëve dhe duke maksimizuar efikasitetin, ne mezi presim të ndërtojmë bashkëpunim afatgjatë me ju.

Certifikata

新鼎力证书1
新鼎力证书2
新鼎力ISO
新鼎力BRC

Aktivitete & Ekspozita

Kompania-PërmbledhjeProfili-15
AEMO-1
AEMO-2
AEMO-3
AEMO-4