Na kontaktoni

Adresë

Blloku B-29,

Parku i Inovacionit VanYang Crowd,

Rruga ShuangYang nr 1,

Qyteti YangQiao, rrethi BoLuo,

HuiZhou City, 516157, Kinë

Telefoni

Mbështetje: +86 13410678885

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni