Производи

 • Прилагодени торбички за стоење од мат зелена фолија со патент што се затвора

  Прилагодени торбички за стоење од мат зелена фолија со патент што се затвора

  Стил: Прилагодена торба со патент за затварање

  Состав на материјал: PET/INK/AL/LLDPE

  Димензии (Д + Ш + В): Достапни се сите сопствени големини

  Печатење: обични, CMYK бои, PMS (Систем за појавување на Pantone), точки на бои

  Завршување: сјајна ламиниране, мат ламиниране

  Вклучени опции: сечење со матрица, лепење, перфорација

  Дополнителни опции: термички запечатлив + патент + кружен агол

  Во Dingli Pack ја разбираме важноста на посебното пакување.Нашите прилагодени торбички за стоење со мат зелена фолија се прилагодени да го подигнат присуството на вашиот бренд и истовремено да гарантираат интегритет на производот.Направени од врвни материјали за храна, овие торбички обезбедуваат одлична заштита од бариери и елегантен мат финиш што го привлекува вниманието.Она што не издвојува од конкуренцијата е нашата посветеност на прилагодување и квалитет.Без разлика дали се работи за прашања пред продажба или за поддршка по продажбата, ние сме многу брзи и пријателски да одговориме на потребите на клиентите.Нашите торбички се дизајнирани имајќи го на ум крајниот корисник, нудејќи лесна употреба со патенти што се затвораат и неспоредлива издржливост.Верувајте ни да испорачаме пакување што навистина ја одразува извонредноста на вашиот бренд.

 • Прилагодено печатење пластични кеси за мамка за риболов со јасен прозорец доказ за мирис

  Прилагодено печатење пластични кеси за мамка за риболов со јасен прозорец доказ за мирис

  Стил: Прилагодено печатена пластична торба за мамка за риболов со јасен прозорец
  Димензии (Д + Ш + В): Достапни во сите сопствени големини
  Печатење: обични, CMYK бои, PMS (Систем за појавување на Pantone), точки на бои
  Завршување: сјајна ламиниране, мат ламиниране
  Вклучени опции: сечење со матрица, лепење, перфорација
  Дополнителни опции: топлинско запечатување + евро дупка

  Подобрете го пакувањето на вашата опрема за риболов со нашите висококвалитетни пластични кеси за мамки за риболов принтани по нарачка.Овие кеси имаат чист прозорец за видливост на производот, дизајн отпорен на мирис и издржлива конструкција.Совршени за нарачки на големо и купување на големо, тие се дизајнирани да ги задоволат потребите на производителите и продавачите на опрема за риболов.

 • Сјајна фолија за отворен прозорец со три странични заптивки за мамка за мамка за риболов со патент

  Сјајна фолија за отворен прозорец со три странични заптивки за мамка за мамка за риболов со патент

  Краток опис:
  Стил: Сјајна фолија со три странични фоки за мамка за риболов
  Димензии (Д + Ш + В): Достапни се сите сопствени големини
  Печатење: обични, CMYK бои, PMS (Систем за појавување на Pantone), точки на бои
  Завршување: Сјајна ламиниране
  Вклучени опции: тркалезна дупка за закачување, проѕирен прозорец, целосна област за печатење на логото
  Дополнителни опции: топлинско запечатување, прилагодени форми, попусти за нарачка на големо

 • Прилагоден дизајн Патента за пакување со сол на капење со рамно дно со прозорец

  Прилагоден дизајн Патента за пакување со сол на капење со рамно дно со прозорец

  Стил: Прилагодена вреќа за кафе со рамно квадратно дно

  Димензии (Д + Ш + В): Достапни се сите сопствени големини

  Печатење: обични, CMYK бои, PMS (Систем за појавување на Pantone), точки на бои

  Завршување: сјајна ламиниране, мат ламиниране

  Вклучени опции: сечење со матрица, лепење, перфорација

  Дополнителни опции: термички запечатлив + кружен агол + вентил + EZ-патент за повлекување + прозорец

  Откријте го врвното пакување со сол за капење со нашите кеси за пакување сол за капење со рамно дно со прилагоден дизајн.Уникатните сопствени дизајни одговараат на личноста на вашиот бренд, истакнувајќи се на полиците и ги привлекуваат очите на потенцијалните клиенти.Патентот овозможува повторно затворање што значи дека потрошувачите можат да ги користат солите за капење повеќе пати додека ја одржуваат нејзината свежина.Надвор од основните комунални услуги, може да се вклучат и додадени функции, како што се засеци за кинење или удирања со дупки за закачување за лесно отворање или закачување на местата на екранот.

  Во DingLi Pack, ние сме специјализирани за создавање висококвалитетни решенија за пакување прилагодени на вашите специфични потреби.Како водечки производител на големо, ја разбираме важноста и на функционалноста и на естетиката во пакувањето.Еве зошто нашите кеси за пакување сол за капење се издвојуваат на пазарот:

 • Прилагодено печатено мат финиширано Мала торбичка за пакување со патент со алуминиумска фолија

  Прилагодено печатено мат финиширано Мала торбичка за пакување со патент со алуминиумска фолија

  Стил: Завршена мат торбичка со патент со алуминиумска фолија

  Димензии (Д + Ш + В): Достапни се сите сопствени големини

  Материјал: PET/VMPET/PE

  Печатење: обични, CMYK бои, PMS (Систем за усогласување на Pantone), точки на бои

  Завршување: сјајна ламиниране, мат ламиниране

  Вклучени опции: сечење, лепење, перфорација

  Дополнителни опции:Затворање со топлина + патент + редовен агол

 • Прилагодени кеси за мамки за риболов - издржливи кеси за складирање крафт-хартија за меки пластични мамки, мами, средства за справување и додатоци за риболов

  Прилагодени кеси за мамки за риболов - издржливи кеси за складирање крафт-хартија за меки пластични мамки, мами, средства за справување и додатоци за риболов

  Краток опис:

  Стил: Прилагодено 3 странични заптивки Kraft патент торбичка торба

  Димензии (Д + Ш + В):Достапни се сите сопствени големини

  Печатење:Обични, CMYK бои, PMS (Систем за совпаѓање на Pantone), точки на бои

  Завршување:Сјајна ламиниране, мат ламиниране

  Вклучени опции:Сечење, лепење, перфорација

  Дополнителни опции:Затворање со топлина + патент + чист прозорец + обичен агол + евро дупка

   

 • Прилагодено печатени, повторно затварачки пластични торбички со патент за стоење со прозорец за храна Пакет за складирање кокос во прав

  Прилагодено печатени, повторно затварачки пластични торбички со патент за стоење со прозорец за храна Пакет за складирање кокос во прав

  Стил: Прилагодени торбички со патент што можат повторно да се затвораат

  Димензии (Д + Ш + В): Достапни се сите сопствени големини

  Печатење: обични, CMYK бои, PMS (Систем за појавување на Pantone), точки на бои

  Завршување: сјајна ламиниране, мат ламиниране

  Вклучени опции: сечење со матрица, лепење, перфорација

  Дополнителни опции: термички запечатлив + патент + чист прозорец + кружен агол

   

  Добредојдовте во Dingli Pack, вашиот врвен извор за висококвалитетни решенија за пакување.Како водечки производител во индустријата за амбалажа, ние сме специјализирани за печатени и повторно затварачки пластични торбички со патент со прозорци, идеални за складирање храна и кокос во прав.Нашите торбички се совршени за нарачки на големо, на големо и се прилагодени да ги задоволат уникатните потреби на нашите клиенти.

 • Прилагодено печатени, повторно затварачки крафт-хартија за храна, торбички со патент за заклучување за кеси за пакување со сушено овошје

  Прилагодено печатени, повторно затварачки крафт-хартија за храна, торбички со патент за заклучување за кеси за пакување со сушено овошје

  Стил: Прилагодена печатена торбичка за стоење од крафт хартија што може повторно да се затвора

  Димензии (Д + Ш + В): Достапни се сите сопствени големини

  Печатење: обични, CMYK бои, PMS (Систем за појавување на Pantone), точки на бои

  Завршување: сјајна ламиниране, мат ламиниране

  Вклучени опции: сечење со матрица, лепење, перфорација

  Дополнителни опции: термички запечатлив + патент + кружен агол

   

  Добредојдовте во Dingli Pack, вашиот доверлив партнер во висококвалитетни решенија за пакување.Како водечки производител во индустријата, ние сме специјализирани за прилагодени крафт хартиени стоечки торбички за храна.Идеални за пакување на сушена храна и овошје, нашите торбички нудат врвна функционалност, издржливост и естетска привлечност, што ги прави совршен избор за нарачки на големо и на големо.

 • Прилагодено печатена мат финиш фолија за храна за држење патент торбичка за торбичка за пакување храна за бонбони од орев

  Прилагодено печатена мат финиш фолија за храна за држење патент торбичка за торбичка за пакување храна за бонбони од орев

  Стил: Прилагодено печатена мат фолија торбичка со патент

  Димензии (Д + Ш + В): Достапни се сите сопствени големини

  Печатење: обични, CMYK бои, PMS (Систем за појавување на Pantone), точки на бои

  Завршување: сјајна ламиниране, мат ламиниране

  Вклучени опции: сечење со матрица, лепење, перфорација

  Дополнителни опции: термички запечатлив + патент + кружен агол

 • Прилагодена мат завршена торбичка за стоење со патент за миларски кеси за храна

  Прилагодена мат завршена торбичка за стоење со патент за миларски кеси за храна

  Стил: Прилагодена мат торбичка со патент за храна Димензија (Д + Ш + В): Достапни се сите сопствени големини

  Печатење: обични, CMYK бои, PMS (Систем за појавување на Pantone), точки на бои

  Завршување: сјајна ламиниране, мат ламиниране

  Вклучени опции: сечење со матрица, лепење, перфорација

  Дополнителни опции: термички запечатлив + патент + кружен агол

 • Пластични торбички со патент за приспособено пакување со Prime брендирани за дигитално печатење за пакување за складирање на протеински прав

  Пластични торбички со патент за приспособено пакување со Prime брендирани за дигитално печатење за пакување за складирање на протеински прав

  Стил: Пластични торбички со патент за приспособено пакување со прилагодено пакување со Prime бренд

  Димензии (Д + Ш + В): Достапни се сите сопствени големини

  Печатење: обични, CMYK бои, PMS (Систем за појавување на Pantone), точки на бои

  Завршување: сјајна ламиниране, мат ламиниране

  Вклучени опции: сечење со матрица, лепење, перфорација

  Дополнителни опции: термички запечатлив + патент + кружен агол

 • Прилагодено лого Heat Seal Food grade 250g алуминиумска фолија мат патент торбичка за држење за складирање храна

  Прилагодено лого Heat Seal Food grade 250g алуминиумска фолија мат патент торбичка за држење за складирање храна

  Стил: мат торбички со патент од алуминиумска фолија
  Димензии (Д + Ш + В): Достапни се сите сопствени големини
  Печатење: обични, CMYK бои, PMS (Систем за појавување на Pantone), точки на бои
  Завршување: сјајна ламиниране, мат ламиниране
  Вклучени опции: сечење со матрица, лепење, перфорација
  Дополнителни опции: термички запечатлив + кружен агол + вентил + патент
   

123456Следно >>> Страница 1/16