Контактирајте не

Адреса

Блок Б-29,

Иновативен парк VanYang Crowd,

Пат бр. 1 ShuangYang,

Градот Јанг Киао, округ БоЛуо,

HuiZhou City, 516157, Кина

Е-пошта

Телефон

Поддршка: +86 13410678885

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја